Agnieszka Weinar

AgnieszkaKobieta poszukująca, od wielu lat na ścieżce rozwoju, ciągle w drodze. Z wykształcenia i zamiłowania leśnik, studia wybrała, żeby móc żyć bliżej natury. Przez wiele lat uprawiała profesjonalnie lekką atletykę, była wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski w skoku w dal i medalistką w sztafecie 4×100 m.

Obecnie prowadzi własną firmę, współpracuje z tartakiem w Finlandii; uważa, że w relacjach biznesowych, tak jak w codziennym życiu najważniejszy jest autentyczny kontakt z drugim człowiekiem. Z powodzeniem stosuje tę zasadę w swoim zawodowym życiu. Zajmuje się również projektowaniem wnętrz, tworzy harmonijne wnętrza, dopasowane energetycznie do potrzeb mieszkających w nich ludzi. W swoich projektach uwielbia stosować drewno, które jest żywym pięknym materiałem i ludziom dobrze się żyje w jego otoczeniu.

Mama dwójki szczęśliwych nastolatków.

Jest arteterapeutką – ukończyła roczną szkołę Akademia Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, gdzie uczuła się terapii przez sztukę, taniec, rysunek, terapii głosem i dźwiękiem. Ukończyła także Formację Tantry Sercaz którą współpracuje do dziś. Dzięki temu mogła poznać i pogłębić wiele metod pracy z ciałem, elementy psychoterapii  (Gestalt, Rebirthing, integracja ciała, sen na jawie, ruch regeneracyjny, Gestalt eksperymentalny, praca z mitami, bajkami…), różne formy relaksu (taniec, masaż, ruch spontaniczny) i medytacji (medytacja, medytacja dynamiczna, trans), oraz wędrówki szamańskie. Uczestniczy w twórczych Laboratoriach Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała.

Prowadzi warsztaty, gdzie przez sztukę i ruch pomaga otworzyć się ludziom na ich wewnętrzną prawdę i kierunek.  Pokazuje jak ważna jest manualna twórczość i kreacja, pozwala ludziom doświadczyć wartości tworzenia czegoś własnymi rękami.

Copyright 2017 Tantra.pl All rights reserved.