Szymon Podgórski

SzymonSzymon (37 lat) mam korzenie góralskie, z Bieszczad i Tatr – stąd pewnie zamiłowanie do gór, przyrody i trudnych warunków atmosferycznych.

Ścieżka biznesowa

Zacząłem w 16 roku życia pisać gry komputerowe, potem oprogramowanie dla biznesu, następnie produkcja urządzeń, w wieku 24 lat byłem już w zarządzie kilku spółek. Pielęgnując minimalizm, osiągnąłem to co chciałem, jednak wyraźnie czułem że dalsza moja droga biznesowa nie ma sensu, więcej pieniędzy nie polepszy mojego życia w żaden sposób, w 2011r definitywnie wycofałem się z prowadzenia biznesu.

Gabinet oraz warsztaty prowadzę z potrzeby serca, czuję autentyczną radość i wzruszenie w ciele, gdy wspieram innych i mogą pójść dalej.

Doświadczenie rozwojowe

Za sobą mam 14 lat doświadczeń,w tym terapii indywidualnej rozwojowej. Zgłębiając formy pracy z ludźmi ukończyłem Formację Tantry Serca, z którą współpracuje do dziś. Dzięki temu mogłem poznać wiele metod pracy z ciałem, elementy psychoterapii  (Gestalt, Rebirthing, integracja ciała, sen na jawie, ruch regeneracyjny, Gestalt eksperymentalny, praca z mitami, bajkami…), różne formy relaksu (taniec, masaż, ruch spontaniczny) i medytacji (medytacja, medytacja dynamiczna, trans) i wędrówki szamańskie. Uczestniczę w twórczych Laboratoriach Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała. Mam za sobą wiele lat nauki praktycznej jak pomagać w procesach grupowych i biznesowych, z naciskiem n

Szymon i Aleksandra

a takie aspekty jak seksualność, moc, wrażliwość, miłość. Dodatkowo roczny staż z doradztwa biznesowego i zawodowego w aspekcie systemowym.

Wędruje 9 lat razem z Aleksandrą – kobietą mojego życia. Mimo że ta kobieta czuła pismo nosem bo nie chciała mnie podwieźć 10 lat temu samochodem :). Jestem ojcem dwójki dzieci. Pasjonatem gry na saksofonie, podróży, dobrych komedii i ciągłej kreacji. Mimo że nie lubię (haha), ciągle coś nowego buduję, tworząc nowe przestrzenie do kreacji, medytacji, śpiewu, tańca, artystycznego wyrażania i spotkania się z drugim człowiekiem.

Copyright 2017 Tantra.pl All rights reserved.